На 27.04.2026г. от 14:30ч. се проведе вътрешноинституционална квалификация на тема „Магията на музиката и вълшебните знаци на нотописа“ с 3 клас, с ръководител г-жа Мария Йорданова.
Тема на обучение: „Магията на музиката и вълшебните знаци на нотописа“
Място на провеждане: ОУ „Св. Климент Охридски“ с. Скутаре, кабинет по музика
Участвали в обучението: – педагогически специалисти: 17



