Вътрешноинституционална квалификация „Магията на музиката и вълшебните знаци на нотописа“

На 27.04.2026г. от 14:30ч. се проведе вътрешноинституционална квалификация на тема „Магията на музиката и вълшебните знаци на нотописа“ с 3 клас, с ръководител г-жа Мария Йорданова.

Тема на обучение: „Магията на музиката и вълшебните знаци на нотописа“

Място на провеждане: ОУ „Св. Климент Охридски“ с. Скутаре, кабинет по музика

Участвали в обучението: – педагогически специалисти: 17

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *