На 23.01.2026г. от 15:20ч. се проведе вътрешноинституционална квалификация на тема „Щастие“ с 2 клас, с ръководител г-жа Михрибан Юсеин.
Тема на обучение: „Щастие“
Място на провеждане: ОУ „Св. Климент Охридски“ с. Скутаре, кабинет 2 клас
Участвали в обучението: – педагогически специалисти: 18








